המדריך

צרו קשר לקבלת ניוזלטר

ניתן לפנות להילה אליאב באמצעות הפורום (הלינק בסרגל העליון), הודעת מייל (hila@kelavim.co.il), יצירת קשר טלפוני/ הודעת SMS (נייד: 052-3775789).

הכלב לא מתאים

יש לכם כלב ואתם סבורים כי הוא אינו מתאים לכם, מה עושים ?

ראשית כדאי לאתר מהי הבעיה שמטרידה אתכם.

אם לכלב ישנה בעיית התנהגות כלשהי, תאמו פגישה עם מאלף כלבים אשר ינחה אתכם לפתרון הבעיה. לעיתים הפתרון לבעיה כ"כ פשוט ובהנחיית מאלף כלבים טוב, תוכלו להביא לפתרון.

הרבה פעמים קיום הכלב עצמו זוהי הבעיה שכן קיים עניין הנוגע לאי התאמה בסיסית בין הכלב לבעליו, שאז אין באמת מה לעשות אלא למסור את הכלב.

אם מדובר באי התאמה, חפשו לכלב בעלים אחר ואל תזרקוהו לרחוב כי במקרה כזה אתם גוזרים עליו גזר דין מוות. כידוע כלבי רחוב אינם שורדים זמן רב ברחוב הם מתים בסבל מפגיעות מכוניות או מרעב או ממחלות, ובמקרים אחרים הם נכלאים ע"י לוכדי כלבים ולבסוף מומתים בהמתות חסד וזה עוד מצב "טוב" ביחס לכלבים שמחכים שנים בכלוב קטן שיבואו לאמצם.


במידה ונכחתם לגלות כי כלביכם אינו מתאים לכם – 

צלמו אותו ושימו מודעת אימוץ בכל אתר אפשרי, ספרו את הנסיבות האמיתיות מדוע אין מקום לטעמכם בכלב בבית. אם לא הצלחתם, בררו מהי עמותת הכלבים הקרובה לביתכם ואיך מתנהלת פרוצדורת האימוצים דרכם. היום ניתן לעשות שימוש גם בפייסבוק או רשת חברתית אחרת כמו הוואצאפ.