המדריך

צרו קשר לקבלת ניוזלטר

ניתן לפנות להילה אליאב באמצעות הפורום (הלינק בסרגל העליון), הודעת מייל (hila@kelavim.co.il), יצירת קשר טלפוני/ הודעת SMS (נייד: 052-3775789).

משאירים את הכלב

איפה ועם מי משאירים את הכלב?

 

להשאיר את הכלב בבית:

אם אתם נוסעים ליום – יומיים (אך לא יותר), בדקו האם ניתן לבקש ממישהו שאתם סומכים עליו שיגיע אליכם הביתה, יוציא את הכלב לטיול וייתן לו אוכל ומים. אם אין לכם מישהו כזה אך בכל זאת אתם רוצים להשאיר את הכלב בבית, ניתן לפנות לשירותי דוגיסיטר בתשלום, במקרה כזה כדאי לתת את הדעת לאדם המטפל שכן הוא ייכנס אליכם הביתה.

 

להשאיר את הכלב אצל חברים:

אפשרות טובה אך יש לתת לחברים הדרכה כוללת בדבר התנהלותו היומיומית של כלביכם כדי שלא יקרו 2 דברים: האחד כדי שהחברים לא "יהרסו" לכם את הכלב הכוונה היא שלא ישנו לו את הרגליו למשל: אם לא יקפידו להוציאו לטיולים בשעות שהוא רגיל לטייל ואז הוא עלול לעשות את צרכיו בבית או  שיתנו לו אוכל שאתם בדר"כ לא נותנים וכדומה. הנקודה השנייה היא שאם לכלב יש הרגל להיות סגור במרפסת והחברים ישאירו אותו בכל הבית כשהם יוצאים, הוא עלול לעשות להם נזק או חלילה להינזק בעצמו.

 

להשאיר את הכלב בפנסיון:

האפשרות הזו הכי נפוצה ועל כן ייחדתי לה פרק נפרד – אנא קראו בפרק הבא.

ישנם מגוון של פנסיונים. פנסיון ביתי שהוא בבית של אדם פרטי השומר על כלביכם בלבד או על עוד כמה. ישנם פנסיונים גדולים יותר בהם הכלב ישן בתא עם עוד כלב או לבד.