המדריך

צרו קשר לקבלת ניוזלטר

ניתן לפנות להילה אליאב באמצעות הפורום (הלינק בסרגל העליון), הודעת מייל (hila@kelavim.co.il), יצירת קשר טלפוני/ הודעת SMS (נייד: 052-3775789).

שיטת אילוף כלבים

אילוף כלבים לשיטתי

השיטה לפיה אני עורכת את מפגש ה- אילוף כלבים והאימון כלבים הינה השיטה החיובית המבוססת על ההנחה: כלבים ישמחו לשתף פעולה אם הלימוד יהיה ידידותי ולא כואב או משפיל. עפ"י הגישה החיובית, מלמדים את הכלבים לעשות פעולה כלשהי כגון: "בוא" / "שב" מבלי לגעת בכלב, ויוצרים לכלב רצון לחזור על אותה הפעולה ע"י מתן חיזוק חיובי כמו – ליטוף, מילה טובה, צ'ופר או משחק. באותו האופן מלמדים את הכלב מהו "לא" ושוב מבלי לגעת בו או להכאיב לו. (עיינו בפרק: אילוף כלבים – תת פרק: מהו אילוף כלב).

מתי מתחילים אילוף כלבים ?

מומלץ להתחיל באילוף כלב כמה שיותר מוקדם אך לא לפני גיל חודשיים. הסיבות העיקריות הן: כלב בגיל צעיר לומד מהר יותר, כמו כן כלב לא מסגל לעצמו התנהגות אחרת שאינה מתאימה ושאח"כ קשה יותר לשנות, כמו כן מרגילים כלב מההתחלה להתנהגות המצופה ממנו וכך מפחיתים חיכוכים לא נעימים עתידיים (מומלץ לעיין בפרק: אילוף כלבים – מתי להתחיל לאלף כלב ?).

איך יוצרים קשר?

התקשרו: 052-3775789, או שילחו מייל ונתאם את מועד הגעתי אל ביתכם, רצוי לתאם כשבוע מראש.

מי צריך להיות בפגישה?

כל מי שלוקח חלק בגידול הכלב (במפגש הראשון רצוי שכל בני הבית יהיו נוכחים).

מתחילים לאלף את הכלב במפגש הראשון?

כן. מתחילים לאלף את הכלב כבר במפגש הראשון, לאחר תשאול ואבחון של הכלב ושל  צרכי הבית.

איפה נערכים מפגשי האילוף?

את מפגשי האילוף מתחילים בבית המהווה טריטוריה טבעית לכלב, מתרגלים עד שהכלב לומד ומפנים וממשיכים גם מחוץ לבית, בסביבה הקרובה לכלב ואח"כ חושפים את הכלב למקומות חדשים

כמה מפגשי אילוף של הכלב צריך בדר"כ?

לרוב מדובר ב 5-8 מפגשים במהלכם לומדים את כל הפקודות החשובות כגון "בוא", "שב", "ארצה", "לא לזוז", "למקום" וכדומה. כמו כן לומדים כללי הליכה נכונה מחוץ לבית וכן מקבלים הדרכה בכל הקשור לענייני חינוך (צרכים, בעיות התנהגות, אוכל וכדומה).

כמה זה עולה?

טוב, לא הכל מגלים… התקשרו ותקבלו את כל המידע הנחוץ לכם. כלבים מכלביות, עמותות או אגודות שבעליהם יציגו אישור – יקבלו הנחה של 50% למפגש הראשון.

תודה לתום בן ה- 6 שצייר לי את הכלב שלו, משפחתו ואותי במהלך מפגש אילוף

תודה לתום בן ה- 6 שצייר לי את הכלב שלו, משפחתו ואותי במהלך מפגש אילוף